Pohled na hotel od řeky

Nabídka pokojů ubytování v Českých Budějovicích v Alton garni hoteluVelké apartmá

Velké apartmá Velké apartmá Velké apartmá Velké apartmá

Velké apartmá nabízí komfortní ubytování například pro pána a dámu, pokud chcete svého partnera překvapit nadstandartním ubytováním.

Je ale vhodné i pro rodinu s dětmi, kde dvě oddělené ložnice zajistí klid Vám i Vašim dětem. Pro společné chvíle s celou rodinou se v apartmá nachází velký obývací pokoj. Rodiče s menšími dětmi jistě ocení možnost přípravy teplých nápojů (rychlovarná konvice včetně nádobí), pro větší vaření můžete používat kuchyň, která není součástí apartmánu.

V letních měsících doporučujeme s dětmi navštívit letní dětské hřiště a koupaliště asi 200 metrů od domu, s možností občerstvení jak pro ně, tak i pro jejich dospělý doprovod.

A pokud nebude zrovna vhodné počasí k návštěvě dětského hřiště, je možné si společně zahrát některé společenské hry.

Čytlůžkové apartmáČytlůžkové apartmáČytlůžkové apartmáČytlůžkové apartmáPřistýlka ve společné místnostiKoupelna na apartmáSociální zařízení na apartmáTV na každém pokojiWiFi zdarmaKouření na apartmá povolenoParkování před hotelemDomácí mazlíčci povoleniKaždodenní úklid na apartmáDoprava při příjezdu a odjezdu na vlakové a autobusové nádraží v ceněSpolečenská místnost na apartmáPřístup pouze po schodechKrb na apartmáMožnost domluvit si snídani na určitou hodinuMožnost použít kuchyňku, nebo zapůjčení konviceMožnost zapůjčení kolMožnst zapůjčení lyží


Schválně, co to udělá :-) © 2018 Alton hotel